Jdi na obsah Jdi na menu
 


FILMY STAHUJ ZDAMA - Animované

Příspěvky

Spláchnutej (2006)

29. 11. 2009

http://www.horroria.com/i/nposters/02/61/26141-O9.jpg
Roddy, trochu snobský myšiak z lepšej spoločnosti, sa nešťastnou náhodou ocitne v odpadovom potrubí, ktoré vedie do drsného sveta, kde neprežije každý – a najmä nie taká „bábovka“. Stretáva však, našťastie, myšaciu amazonku Ritu, ktorá mu pomôže postaviť sa znova na nohy a napokon i stať sa hrdinom.

 

Bionicle: Maska světla (2003)

29. 11. 2009


Vydejte se za vzrušujícím dobrodružstvím, které okouzlilo miliony fanoušků. Odhalte nejnovější kapitolu tohoto legendárního příběhu, který byl natočen špičkovou počítačovou animací. Dobrodružství plné akce vypráví o tom, jak se čestný a oddaný gardový kapitán Jaller a jeho nejlepší přítel - impulzivní dobrodruh a kronikář Takua - vydali na cestu, aby našli sedmého Toa. Tajemný strážce totiž může ochránit jejich domovský ostrov. Vedeni MASKOU SVĚTLA spojí všichni hrdinové Toa své síly a odvahu, aby překonali mocného Pána stínu Makutu a jeho strašné pomocníky Rahkshi. Pokud se jim nepodaří zvítězit, bude ostrov Mata Nui odsouzen k věčné temnotě. Nenechte si ujít premiéru fantastické legendy ve filmové podobě! Budou odhalena mocná tajemství a objeví se nový hrdina!

 

Bionicle 2: Legenda Metru Nui (2004)

29. 11. 2009


Prožijte napínavé dobrodružství ve filmu BIONICLE 2: LEGENDA METRU NUI. Díky zcela novému celovečernímu filmu natočeném špičkovou počítačovou animací se vrátíme do legendárního světa BIONICLE. Tajemné síly temnoty ohrožují slavné město Metru Nui. Šest bojovníků Toa Metru, kteří mají odpovědnost za bezpečí ostrovního sídla, vládne novými silami. Podaří se jim ochránit město před nepřáteli, kteří získali nové spojence? Podaří se jim zvítězit nad krutými Vahky a mocnými Temnými lovci? Zažijte akce a dobrodružství s Vakamou a jeho odvážnými společníky, kteří se vydávají dokázat, že jsou hrdiny hodnými svých vlastních legend.

 

Bionicle 3: Pavučina stínů (2005)

29. 11. 2009


Legendární hrdinové BIONICLE uvízli v pavučině klamu, intrik a zrady v dalším pokračování BIONICLE 3: Pavučina stínů.

 

VALL-I (2008)

29. 11. 2009


Film začíná v roce 2700. Poslední operační stroj VALL-I stále plní úkol čištění Země se svým jediným mazlíčkem – švábem Halem, který mu dělá společnost. Malý robot, roztomilý a působivý, si za ta léta docela vyvinul svou osobnost. Bydlí v maringotce plné zvláštností a artefaktů z lidského života jako je Rubikova kostka, kuchyňský šlehač a jeho největší poklad – stará video kazeta s filmem Hello Dolly. Během začátku filmu si přidá do své sbírky novou věc – malou rostlinku, kterou zasadí do staré boty. Jednoho dne jde VALL-I po své obvyklé práci, ale blízko přistane kosmická loď. Kosmická loď vyšle malou, létající robotku Eve, která začíná na povrchu planety něco hledat. VALL-I se beznadějně zamiluje. Rodinná animovaná pohádka ze studia Pixar.

 

Tripping the Rift - The Movie (2008)

29. 11. 2009


Filmové pokračování slavného stejnojmenného seriálu. Tentokrát se povedená posádka pod velením “kapitána” Chouda stanebodyguardy princezny planety Slovinia, ovšem jenom na krátkou dobu než je ona princezna rozsekána na kusy. Všichni hrdinové musí vzít nohyna ramena a útect jak před nastálou situací, tak před vyslaným nezničitelným klaunským robozabijákem. I přes všechny tyto nesnáze si Choud plánuje velkou oslavu narozenin, na které chce pořádně vydělat. Filmparoduje mnoho dalších snímků a seriálů jako Terminátor 2, Indiana Jonese nebo Zoufalé manželky.

 

Zachraňte Jimmyho (2006)

29. 11. 2009

 

Strašpytlík (2005)

29. 11. 2009


Nový animovaný filmz produkce studiaWalt Disney Strašpytlík vypráví klasickou pohádku okuřeti, které si splete padající žalud s kouskem oblohy a způsobí velký zmatek. Tentokrát se malý hrdina rozhodne napravit to, co způsobil - jakmile se mu však konečně začne dařit, přistane mu na hlavě opravdový kus oblohy! Nyní se spolu se svými povedenými přáteli Kačkou Pihatou, Mrňousem a Rybízem musí pokusit zachránit svět, aniž by ve městězpůsobil další zděšení, což se samozřejmě neobejde bez spousty napětí a zmatků, ale hlavně pořádné porce zábavy. Brzy se ukáže, že být při záchraně světa malým kuřetem se náramně hodí.

 

Scooby-Doo: Zimní superpes (2009)

29. 11. 2009


Oslavte zimu ve Scoobyho stylu: Scooby-Doo a parta Záhady, s.r.o. se utkají se svátečními strašáky, mrazivými nocemi a – jejda – s duchem Vánoc, který chce každému popřát strašidelné Vánoce! V této kolekci mrazivých skopičin vyřeší Scooby-Doo a jeho parta sérii záhad, aby zabránili skupině hrozivých lumpů ukrást ducha zimy! Epizody: 1. Louskáček Scooby 2. Aljašský král zbabělců 3. Strašidelná noc se sněhovou příšerou 4. Sněžný přízrak.

 

Polojasno (2009)

29. 11. 2009


Děti nosí čápi, to ví každý. Ale odkud se miminka berou? No přece ze stratosféry, kde je vytváří mraky. Jak si ale čáp Peck poradí s doručením nebezpečných mláďat, jako jsou krokodýl, ježek a další?